הקמה ועיצוב גינות

כשאנחנו מגיעים לפגישה היכרות עם לקוח שקנה מבחינתו את בית חלומותיו אנחנו מבינים שהוא הגיע לחלק הכי חשוב (אחרת למה בית פרטי ?) ומאתגר שזה עיצוב אזור החוץ והגינה. ואז אנחנו מרגישים בעצם בשליחות להגשמת החלום. עם השנים צברנו נסיון עשיר ורחב בכל סוגי עיצוב אזורי החוץ ועיצוב תכנון והקמת גינות שונות תוך כדי שילוב המקצועיות והידע שלנו והיכולת להגשמת החלום ודמיון הלקוח. בפגישת ההיכרות הראשונה אנחנו תמיד קשובים לרצונות הלקוח ולפנטזיה האישית שלו, ואז משלבים את המקצועיות שלנו כדי להגיע למטרה הסופית בצורה חכמה ונכונה לגבי הצרכים המתאימים לאופי הלקוח ומחשבה לטווח הארוך והנכון.
בתחילה נבצע תכנון ראשוני אם אפשרות להדמיה ממוחשבת לאחר מכן נסביר את תהליך העבודה אשר מתבצע בליווי עם הלקוח בכל שלב עד לסיום העבודה ולשביעות רצון וחיוך שלכם
יש לנו רצון והבנה לתת ללקוחות שמשקיעים את מיטב כספם את הידע הרחב שלנו כשהמטרה שעומדת לנגד זה תמיד החיוך של הלקוח לפני שאנחנו מסיימים פרוייקט ואנחנו תמיד עוזבים רק ברגשות חיוביים כמו כן ממשיכים בנתינת שירות תחזוקה שמהווה חלק מאחריות שלנו על העבודה שביצענו במקצועיות הכי טובה ואישית ללקוחות המאושרים שלנו.

אל תהססו, לחצו כאן להזמין פגישת יעוץ, מחכים לכם!