הקמה ועיצוב מסחרי

עיצוב הגינות, פנים או חוץ, הוא חלק אינטגרלי ומשמעותי ביותר בעיצוב העסק. עיצוב מדוייק נותן ללקוחות את התחושה הנכונה כשהם באים לשבת במסעדה או לבקר בבית העסק. כבעל עסק, זהו ערך מוסף שניתן ללקוחות המייחד את העסק שלך מעסקים דומים שיגרום להם לחזור אליך שוב ושוב. בגל גארדנס, צברנו ניסיון רב עם השנים בביצוע פרוייקטי עיצוב קטנים וגדולים למסעדות ועסקים מובילים בישראל. עיצוב והקמת גינות למסעדות ועסקים שונה מהותית מפרוייקטי גינות אחרים ואת כל הידע שצברנו אנו מביאים לידי ביטוי בעיצוב החוץ והפנים לעסק שלך.
הבנת צרכי הלקוח היא בראש מעייננו. לדוגמא, הקמת מערכת השקיה אוטומטית הפותרת את התלות בעובד להשקיית הצמחייה, יכולה להיות קריטית לשמירה על ההשקעה שלך באזור הישיבה החיצוני. כמו כן, תנאי האקלים בעסק הספציפי, גורמי צל, כמות השמש וכו' יכולים להשפיע משמעותית על עיצוב הגינה ואם נבחר בעיצוב מודרני, כפרי או אחר. ביחד איתך, נבין אם אנו רוצים ליצור הסתרה של השטח החיצוני מהלקוח, או דווקא ליצור חיבור ושילוב הוליסטי של שטחי הפנים והחוץ.

אנו מתמחים בבחירת צמחייה ובשילוב נכון של פרחים ועצים בגוונים משלימים הנותנים ללקוח תחושת גן עשירה, ומשמחת. אל תתפשר, תפנה אלינו וביחד נרים את העסק שלך לגבהים חדשים.

לתיאום פגישה אצלך בעסק לחץ כאן