הקמה ועיצוב מרפסות

עיצוב הגינה הוא מה שהופך את המרפסת מ"עוד מרפסת" לחוויה אמיתית שתגרום לכם לרצות לשבת במרפסת כל זמן, עם המשפחה או עם חברים. את עיצוב הגן במרפסת נתכנן, צעד צעד, יחד איתכם. נבין כיצד ברצונכם לנצל את שטח המרפסת, מה השימושים העיקריים שלה ואיזה סגנון גינון אתם מעדיפים. ניקח בחשבון פרמטרים משמעותיים נוספים כגון תנאי האקלים, גורמי צל, כמות השמש, כיווני המרפסת ואת הציפיות שלכם לגבי תחזוקת הגינה. את הגינה המושלמת נבנה ביחד מתוך הרצונות שלכם, בשילוב הידע המקצועי שלנו עם התחשבות בכל תנאי השטח.
הבסיס להצלחת פרוייקט גינון מוצלח במרפסת הוא קודם כל שימוש במערכת השקיה אוטומטית החוסכת זמן רב, כסף ועוזרת להתפתחות הצמחייה והעצים. מעל לכל, היא בעיקר נותנת שקט נפשי ללקוחות ושומרת על ההשקעה הכספית שלהם. אתם יכולים להיות רגועים שגם אם עזבתם את הבית, לזמן קצר או ממושך, חלקת הגן היפה שיצרתם תמשיך לפרוח בלי דאגות מיותרות.
יש אפשרויות שונות לעיצוב הגינה במרפסת: עיצוב מודרני, כפרי, שילובים שונים של דשא סינטטי ועוד אפשרויות רבות.
את העצים, הצמחייה והפרחים נבחור תוך התחשבות בצורכיכם. לדוגמא, ״ג׳ונגל״ פרוע יצריך תחזוקה קבועה, אולם אולי תעדיפו צמחיה לא נשירה התצריך תחזוקה מועטה. כמובן שבחירת הצמחייה הינה מותאמת לתנאי האקלים, גורמי צל, כמות השמש וכיווני המרפסת (צפון/דרום).
בגל גארדנס ביצענו מאות פרוייקטים מוצלחים של גינון מרפסות מצפון ועד דרום. כל פרוייקט כזה הוא לא "עוד פרוייקט" בשבילנו, אנו מבינים שאנחנו משנים לכם את איכות החיים ומגשימים לכם חלום.

אל תהססו, לחצו כאן להזמין פגישת יעוץ, מחכים לכם!